Nurus’ta marka ve kurumsal iletişim süreçleri Nilüfer Hiçyılmaz’a emanet

03.10.2022
Nurus’ta marka ve kurumsal iletişim süreçleri Nilüfer Hiçyılmaz’a emanet

Nurus’ta marka ve kurumsal iletişim süreçleri Nilüfer Hiçyılmaz’a emanet

 

 

95 yıllık köklü geçmişiyle tanınan ofis mobilyası markası Nurus’ta yapılanma devam ediyor. Yeni dönemde Nurus’un Marka ve Kurumsal İletişim Müdürü Nilüfer Hiçyılmaz oldu.

 

1994 yılında Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden dereceyle mezun olan Nilüfer Hiçyılmaz, meslek hayatına öğrencilik yıllarında Milliyet Dergi Grubu’nda başladı. Dergi, TV, reklam ajansı gibi iletişimin farklı alanlarında görev aldıktan sonra tüm deneyimlerini birleştirerek 1998 yılında Groupama Sigorta ve Emeklilik şirketine geçen Hiçyılmaz, buradaki 10 yıllık çalışma sürecinin ardından Hitay Holding, Farplas Otomotiv A.Ş. / Fark Holding gibi köklü gruplarda önemli görevler üstlendi. Tüm bu süreçlerde; özelleştirme, değişim, dönüşüm, dijitalleşme, kadın iş gücü, start up ekosistemi, sürdürülebilirlik, marka yaratılması, geleceğin teknolojileri konuları odağında yer aldı. Nilüfer Hiçyılmaz, profesyonel yolculuğuna Eylül itibarıyla Nurus’un Marka ve Kurumsal İletişim Müdürü olarak devam ediyor.

 

Hiçyılmaz aynı zamanda Arya Kadın Yatırım Platformu üyesi olup, Arya Challenge Club Chapter 7’nin eş Başkan Yardımcılığı görevini de yürütüyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.