Tamirane Kasım ayı programı yine dopdolu

05.10.2022
Tamirane Kasım ayı programı yine dopdolu

Tamirane Akasya sahnesi, yeni sezonda da birbirinden değerli isimleri sahnesinde ağırlamaya devam ediyor. Birbirinden renkli isimlerin konuk olacağı Kasım ayında “Kafası Karışık Kontrtenor” performansıyla Nuri Harun Ateş, “Bildiğinizden Farklı” konseptiyle Zeynep Özyılmazel’in yanı sıra bir an bile enerjisi düşmeyen performansı ile Biraderler Cabaret ve daha birçok isim Anadolu yakasının sevilen sahnesi Tamirane Akasya sahnesinde izleyicilerle buluşuyor.

 

Tamirane’de Bu Ay

Esra Güner // 4 Kasım Cuma – 22.00 // TAMİRANE AKASYA

2020 yılında sözü müziği kendine ait teklisi ”Rainy Day”i yayınlayan Esra Güner, 4 Kasım Cuma akşamı solo performansıyla Tamirane Akasya sahnesinde müzikseverlerle buluşacak.

Rezervasyon ve bilgi için: 0549 519 27 71

Burcu Durmaz “Söz Müzik; Sezen Aksu” // 5 Kasım Cumartesi – 22.00 // TAMİRANE AKASYA

Kendi şarkılarının yanı sıra sevilen şarkıları yorumladığı canlı performanslarıyla da dinleyicilerin beğenisini kazanan Burcu Durmaz, 5 Kasım Cumartesi akşamı “Söz-Müzik Sezen Aksu” adını verdiği canlı performans projesiyle müzikseverleri hep bir ağızdan şarkı söylemeye Tamirane Akasya sahnesine davet ediyor.

Rezervasyon ve bilgi için: 0549 519 27 71

Nuri Harun Ateş “Kafası Karışık Kontrtenor” // 11 Kasım Cuma – 22.00 // TAMİRANE AKASYA

Dünyadaki sayılı kontrtenorlardan biri olan, 2020 yılında yayınladığı, sözü müziği kendine ait olan “AY” isimli şarkısı ile büyük ses getiren müzisyen ve tiyatrocu Nuri Harun Ateş, geçtiğimiz Mayıs ayında sözü müziği Bülent Ortaçgil’e, düzenlemesi ise Ogün Dalka’ya ait olan “Normal” isimli teklisini, Haziran ayında ise sözü müziği Vera grubuna düzenlemesi ise Ogün Dalka’ya ait olan “Saklanır Nisan” isimli teklisini yayınladı.

Nuri Harun Ateş, “Kafası Karışık Kontrenor” konseptinde seslendirdiği aryaları Türk Pop ve Türk Sanat Müziği’nin en sevilen şarkılarıyla bambaşka bir şekilde buluşturarak farklı müzik türlerini bir araya getirdiği muhteşem ve eğlenceli performansıyla 11 Kasım Cuma akşamı Tamirane Akasya sahnesine konuk oluyor.

Bilet Satış; 0552 642 32 43

Cafe Cubano // 12 Kasım Cumartesi – 22.00 // TAMİRANE AKASYA

Küba ve latin müziğinin olmazsa olmazları Salsa, Bachata, Rumba, Cumbia, Merengue, Cha Cha’ların yanı sıra Türkçe ve yabancı şarkıların latin ve jazz coverlerını yapan Cafe Cubano fark yaratan aranjeleri, tekrarı olmayan sahne şovlarıyla 12 Kasım Cumartesi günü Tamirane Akasya’da müzik ve dans severlerle buluşuyor.

Rezervasyon ve bilgi için: 0549 519 27 71

Safiye // 18 Kasım Cuma– 22.00 // TAMİRANE AKASYA

Küçük yaşlardan itibaren başladığı müzik ve dans eğitimini İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı’nda tamamlayan Safiye, uzun yıllar boyunca birçok profesyonel dans ve müzik grubu ile sahne aldı. 2021 yılından itibaren kendi şarkılarını yayınlayan ve son olarak geçtiğimiz Ağustos ayında “Tempo” isimli teklisini müzikseverlerin beğenisine sunan sanatçı, 18 Kasım Cuma akşamı Tamirane Akasya sahnesine konuk oluyor.

Rezervasyon ve bilgi için: 0549 519 27 71

Zeynep Özyılmazel “Bildiğinizden Farklı” // 19 Kasım Cumartesi– 22.00 // TAMİRANE AKASYA

Profesyonel müzik hayatına, 2001 senesinde İstanbul Gelişim Orkestrası’nda vokalist olarak başlayan Zeynep Özyılmazel, 2012 yılında caz, bossanova, latin ve eski Türkçe parçalardan oluşan geniş bir repertuar hazırladı ve kendi ekibini kurdu. 2017 Haziran ayında “Zaman Olur” isimli single çalışmasını GNL etiketiyle yayınlayan sanatçı, bunların yanında, 2021 Mayıs ayında, pandemi sürecinde günlük tarzında yazdığı yazılar ve çektiği #onbirkahvesi fotoğraflarını bir araya topladığı kitabı “Beklenmeyen(e) Yazılar” (Müptela Yayınları), ve 2022 Haziran ayında da kitabındaki yazıları “Beklenmeyen(e) Şarkılar”a dönüştürme projesinin ilk şarkısı “Herkes Tek Başına” (İrem Records) yayınlandı.

Zengin repertuvarı ile geniş bir hayran kitlesi edinen Zeynep Özyılmazel, eskimeyen Türkçe şarkıları kendine has yorumladığı “Bildiğinizden Farklı” projesiyle 19 Kasım Cumartesi akşamı yeniden Tamirane Akasya sahnesinde müzikseverlerle buluşuyor.

Rezervasyon ve bilgi için: 0549 519 27 71

Biraderler Cabaret // 25 Kasım Cuma– 22.00 // TAMİRANE AKASYA

Biraderler Cabaret, bir müzikli oyun yapmak için kolları sıvayan üç yapımcının hikayesini anlatıyor. Ancak sahnede birçok şey oyunun metni dışında, doğaçlama gelişiyor. Her dakikası izleyicisini şaşırtan sürprizlerle dolu Biraderler Cabaret’de Arda Aydın, Mert Yavuzcan ve Anıl Altınöz rol alıyor. Üç yetenekli oyuncu iki buçuk saatlik gösteri boyunca Pink Floyd’dan Beatles’a, Michael Jackson’dan Daft Punk’a, 90’lı yılların unutulmaz Türkçe hitlerinden hafızalara kazınan film müziklerine kadar toplamda 21 şarkıyı yepyeni versiyonlarıyla seslendiriyorlar. Kendilerine has koreografilerle de bu gösteriyi zenginleştiriyorlar. Arda Aydın’ın yazıp yönettiği, ilk anından son anına kadar bir an bile düşmeyen enerjisiyle izleyenleri büyüleyen Biraderler Cabaret, 25 Kasım Cuma akşamı Tamirane Akasya sahnesinde.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.