Bilkent Center’da alışveriş yapanlar kazanmaya devam ediyor

17.10.2022
Bilkent Center’da alışveriş yapanlar kazanmaya devam ediyor

Bilkent Center’da 18-23 Ekim tarihleri arasında 750 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler, 100 TL değerinde Param Kart’ın sahibi oluyor.

Bilkent Center, harcadıkça kazandıran kampanyalarıyla ziyaretçilerini memnun etmeye devam ediyor. Misafirlerine keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatan Bilkent Center’da 18-23 Ekim tarihleri arasında tüm mağazalardan aynı gün içinde en fazla iki fiş/faturada 750 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçiler anında 100 TL değerinde Param Kart kazanıyor.

Bilkent Center’da seçili mağazalarda 30 Ekim tarihine kadar kullanılabilecek Param Kart; kampanya tarihleri boyunca 11.00 – 19.00 saatleri arasında kampanya standından temin edilebilecek. Kampanyaya katılımlarda, Migros hariç tüm mağazalardan yapılan alışveriş fişleri geçerli olacak.

Tüm ziyaretçileri Bilkent Center’ın kazandıran kampanyalarından yararlanmaları için Bilkent Center’a davet eden AVM Müdürü Ayhan Aytekin Aytekin “Bilkent Center, Ankara’nın en gözde alışveriş merkezlerinden biri olarak, açıldığı günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını benimsemiştir. Bilkent Center’da ziyaretçilerimize hem keyifli bir alışveriş imkânı sunuyor hem de harcarken kazanmalarını sağlayan kampanyalar sunuyoruz. Param Kart kampanyasından yararlanmak isteyen tüm Başkentlileri 18-23 Ekim tarihlerinde Bilkent Center’a bekliyoruz” dedi.

Stoklarla sınırlı kampanya şartları hakkında bilgi almak için www.bilkentcenter. com. tr adresini ziyaret edebilir ya da Bilkent Center kampanya masasına uğrayabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.