Şehre dönüş, George Hogg ile en stil sahibi görünümünde 

18.10.2022
Şehre dönüş, George Hogg ile en stil sahibi görünümünde 

İngiliz zarafetini günümüze taşıyan George Hogg, sezon trendlerini ve markanın zanaatkârlık mirasını farklı desen uygulamaları, el boyaması detaylar ve özel aksesuarlar ile birleştirerek şehre taşıyor. Klasik görünümleri beklenmedik detaylarla buluşturan George Hogg, ikonik ve şık stili ile kombinlerin vazgeçilmez parçaları arasında yer alıyor.

 

Feminen & Klasik Zamansız Detaylar

George Hogg Kadın Koleksiyonu, bu sezon her zamankinden daha feminen ve zamansız detaylar ile şehre dönmeye hazır! Zeytin yeşili, pudra ve vizon tonların öne çıktığı koleksiyon, rugan ve süetin buluştuğu tasarımlar ile yumuşak bir sezon geçişi sağlıyor. İkonik stilettolar geniş renk yelpazesi ile koleksiyonda yerini alırken, sezonun gözde rengi bordo sivri burunlu botlar ve çizmeler ile soğuk günlerin öne çıkan parçaları arasında olacak.

Yenilenen stil kodları ile deri loaferler, dikkat çekici metal aksesuarlar, süet püsküller ile feminen bir tavır sergiliyor. Yüksek kalite deri ve elegant formları ile chelsea bot ve postallar her kombinin anahtar parçası olmaya hazırlanıyor. Farklı renk ve detaylardaki yağmur çizmeleri kroko baskıları ile moda tutkunlarına fonksiyonel bir şıklık sunuyor. Sezonun önde gelen trendi konforlu kalın tabanlar ise George Hogg yorumu ile koleksiyonda yerini alıyor.

 

Sonbahar ve kışın vazgeçilmez dokuları, deri ve süet ile sezonun en sıcak renklerini bir araya getiren çanta tasarımları, kalite ve detayları ile şehirde sizleri karşılıyor.

 

 Yüksek El İşçiliği ve Güncel Klasikler: George Hogg

George Hogg Sonbahar Kış 2022 Koleksiyonu güncellenen ikonik modelleri, yüksek kalitesi ve kusursuz el işçiliği ile şehre dönüşe adapte olmayı kolaylaştırıyor.

Taban rahatlığı ve konforun ön planda olduğu koleksiyonda, ikonik George Hogg yeşili tabanlar kahverengi deri detaylar ile bir araya gelerek mükemmel işçiliğin en güncel stillerini yansıtıyor. George Hogg Sonbahar Kış 2022 Koleksiyonu, kendine özgü stilini yansıtan zımba detayları, üstün kalite renk geçişleri, farklı kombin alternatifleri ile kolayca uyum sağlayan kalıp ve tabanları ile kış ruhunun tamamlayıcısı olmaya aday.

Modern tasarım çizgisi, kalitesi ve tasarımları ile öne çıkan fonksiyonel seyahat ve sırt çantalarından cüzdan ve kartvizite kadar uzanan deri aksesuarlar, günlük yaşamın ayrılmaz parçaları olarak öne çıkıyor.

Şehre dönüşü her sezon olduğu gibi, George Hogg ile kutlama zamanı!

George Hogg tasarımlarını, Divarese. com. tr’de ve Divarese mağazalarında keşfetmeye davetlisiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.