Arena Enerji EIF Fuarı’na güneş gibi parladı

20.10.2022
Arena Enerji EIF Fuarı’na güneş gibi parladı

Türkiye’nin lider teknolojisi sağlayıcısı Arena’nın finansal, operasyonel ve lojistik tecrübelerini enerji sektörüne taşıması ile kurulan Arena Enerji, 12-14 Ekim tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen EIF Dünya Enerji Kongresi ve Fuarı’na katıldı. Arena Enerji ekibi, fuar alanında yer alan standında kullanıcıları bilgilendirerek sektöre dair hizmetlerini aktarma fırsatı buldu.

EIF Dünya Enerji Kongresi ve Fuarı’nda sektöre ilgi duyan katılımcıları ağırlayan Arena Enerji, insana ve doğaya değer katma anlayışıyla; sektörün öncü markalarını bir araya getirerek güneş enerjisi santrali kurmayı hedefleyen projeler için tek noktadan uçtan uca distribütörlük hizmeti veriyor.

Arena Enerji iş biriminden sorumlu grup müdürü Aslıhan Kılıç: ‘’Doğru finansal çözümler ve mükemmel bir lojistik destekle hizmetlerimizi sunmak heyecan verici.’’

Arena Enerji iş biriminden sorumlu grup müdürü Aslıhan Kılıç, güneş enerjisi santrali projeleri ve yeni hedeflerle alakalı,

‘’2023 için Arena Enerji’nin ana hedefi çözüm ortaklarımızın ihtiyaç duyduğu tüm ürün portföyünü, doğru finansal çözümler ve mükemmel bir lojistik destekle sunmak istiyor, ürün portföyümüz için önümüzdeki dönemde yeni anlaşmalar planlıyor ve gerekli görüşmeleri gerçekleştiriyoruz.

Tüm çözüm ortaklarının aynı platformda GES projeleri için buluşuyor olması ve sektöre yön vermesi çok güzel. Arena Enerji olarak hedeflediğimiz kitleye ulaşmış olmak gelecek planlarımızın şekillenmesinde etkili oldu.

Güçlü iş ortaklarımızın ve üreticilerimizin de desteği ile, bu toprakların güneşini bu topraklara enerji olarak dağıtmaya devam ediyor;  güneş enerjisi santrali kurmayı hedefleyen projeler için hizmetlerimizi arttırıyoruz.”

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.