Yeni nesil tasarımlı Korkmaz Divani serisi

22.10.2022
Yeni nesil tasarımlı Korkmaz Divani serisi

Korkmaz’ın geleneksel çizgiyi yeni tasarımla buluşturduğu Divani Serisi, sahip olduğu özelliklerle sağlıklı pişirmeye katkı sağlıyor. Seride yer alan tencere ve tavaların paslanmaz çelik iç yüzeyi, bakırın kalaylama problemini ortadan kaldırıyor. Sıcaklık değişimlerine hızla yanıt veren ve tüm yüzeyi eşit bir şekilde ısınan bakır özelliği ise pişirme süresini azaltıyor. Bu sayede yemeğin içerisindeki besin ve mineraller korunuyor, çelik iç yüzeyi sağlıklı yemekler hazırlanmasına yardımcı oluyor.

Dışında bakır, içinde alüminyum iç yüzeyinde ise paslanmaz çelik kullanılan Korkmaz Divani Serisi, üç katlı yapısı ve pişme süresinin kısalığı ile yemeğin içerisindeki besin ve minerallerin korunmasına yardımcı oluyor. Gurme ve profesyonellerin tercihi olan seri, gelenekselle inovatif tasarım anlayışını bir araya getirerek yemeklere ayrı bir lezzet katıyor.

Her ihtiyaca farklı bir tasarımla cevap veriyor

Şık tasarlanmış özel paslanmaz çelik ile göze de hitap eden seride, el yakmayan saplar yer alıyor. Gövdesindeki alüminyum ısıyı muhafaza ediyor, dışında ise en iyi iletken olan bakır kaplama göze çarpıyor. Her ihtiyaca farklı bir tasarımla cevap veren Korkmaz Divani serisi, alternatif ölçülerdeki tava (24×5.5 cm), omlet tavası (20, 18, 16 cm) kısa tencere (24x7cm), tencere(24×12 cm ve 20x10cm) seçenekleriyle mutfaklarda hem lezzet hem de sağlık açısından fark yaratıyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.