Kristal Elma’dan COPA’ya iki ödül

25.10.2022
Kristal Elma’dan COPA’ya iki ödül

COPA, reklam ve pazarlama dünyasının en prestijli ödüllerinin başında gelen 34. Kristal Elma Ödülleri’nde, “Diğer Şikayetlerinize Vakit Ayırın” klima reklam kampanyasıyla 2 kategoride ödül kazandı.

Bu yıl 34. yılını kutlayan Kristal Elma, yaratıcılığı ödüllendirmeye devam ediyor. Her yıl Reklamcılar Derneği tarafından düzenlenen, birçok kategoride reklam sektöründeki kişi ve kurumların başarılı çalışmalarının ödüllendirildiği Kristal Elma Ödülleri, 18 Ekim 2022 tarihinde Hasköy Yün İplik Fabrikası’nda düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Kristal Elma Ödülleri töreninde COPA, yaz döneminde başlattığı “Diğer Şikayetlerinize Vakit Ayırın” klima reklam kampanyasıyla “Entegre/Elektronik Beyaz ve Dayanıklı Eşya” kategorisinde Bronz Elma ödülünün, “Dijital/Dayanıklı Tüketim” kategorisinde ise Gümüş Elma ödülünün sahibi oldu.

Gerçek bir datadan yola çıkan COPA, klimalarının neredeyse yok denecek kadar az olan şikayet oranını kampanyanın merkezine alarak, “Diğer Şikayetlerinize Zaman Ayırın. Takın Unutun.” diyor. Filmlerde COPA Klima kullananlar, klimalarından o kadar memnun kalıyor ki diğer şikayetlerine de bol bol vakit ayırabiliyor. Karakterlerin birbirinden farklı şikayetlerini uzun uzun anlattıkları seride, sevilen stand up’çılar Deniz Özturhan, Tuna Kalınsaz ve Akın Aslan rol alıyor. Klasikleşmiş klima kampanyalarından esprili bir şekilde ayrışan 3 film, izleyicilerle dijital platformlarda buluştu.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.