Kiğılı Sonbahar-Kış koleksiyonu doğadan ilham alıyor

02.11.2022
Kiğılı Sonbahar-Kış koleksiyonu doğadan ilham alıyor

Yeni sezon imaj çekimlerini tarihi ve görsel değerleri bir arada barındıran, zamanı durduran şehir Mardin’de gerçekleştiren Kiğılı, Sonbahar-Kış koleksiyonunda sadeliği yansıtıyor. Stil ve konforu birleştiren tasarımlarıyla “rahat şıklık” kavramını vurgulayan Kiğılı, geçmişten aldığı ilhamı ustalıkla birleştirerek  doğanın renklerini şehir yaşamına kodluyor.

Türkiye’nin öncü erkek giyim markası Kiğılı rahatlık, konfor ve hayatı kolaylaştıran ürünlerden oluşan koleksiyonu ile mevsimin karamsarlık hissi yaratan havasını doğanın dinamik renkleriyle dağıtıyor. Günün her anına hitap eden özgün kombinlerle erkekleri yenilenmeye davet eden koleksiyon, akıllı, uzun ömürlü ve sürdürülebilirliğe odaklanan özellikleriyle rahat şıklığı ön plana çıkarıyor. Yeni dünyaya ayak uyduran, spor, şık ve rafine tarzda beğeniye sahip erkekler için doğadan esinlenen koleksiyon, dinamik bir görünüm sergiliyor.

Klasik ögeler tek parçada birleşiyor

Kiğılı’nın yeni sezon koleksiyonunda öne çıkan aşırı yüklü sadelik, akıllı ve çok yönlü tasarımları destekliyor. Hybrid design’dan hareketle tasarlanan yeni sezon koleksiyonu, klasik ögelerin en iyi özelliklerini tek parça halinde birle­ştiriyor. Açık hava yaş­am tarzlarına geçi­şin erkek giyiminin koleksiyondaki bir diğer yansıması olan sürekli kültürde zanaat ve nostalji teknik yeniliklerle buluş­uyor. Yeni sezon koleksiyonuna dokusunun işlendiği doğa, erkeklerin giyimine rehberlik ediyor.

Topraksı dokularla doğaya olan bağlılık, yeni sezon koleksiyonunda

Sonbahar-Kış koleksiyonundaki uzun ömürlülük, döngüsel yenilikler ile dinginliği ön plana çıkaran parçaların yansıtıldığı yeniden canlandıran doğa anlayışı; spor, ­şık ve rafine bir tarzı benimseyen erkeklerin markajına giriyor. Zamandan bağımsız çağda­şlığı yansıtan parçalar; karakter, zarafet ve kullanış­lı işlevselliği ahenkle bir araya getiriyor. Minimalist bir yakla­şım ve tasarım etrafında şekillenen koleksiyon, kahve ve mavinin tonlarıyla sportif bir görünümü de vurguluyor.

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.