FİLE 200. mağazası ile şimdi de Konya’da 

01.12.2022
FİLE 200. mağazası ile şimdi de Konya’da 

Yüksek standartlarda ürettiği gıda, ev temizliği ve kişisel bakım ürünlerini, sakin, ferah ve konforlu bir ortamda sunan FİLE; mağaza ağına her geçen gün yenilerini eklemeye devam ediyor. Alışverişte farklı bir deneyim vaat eden FİLE, şimdi de 200. mağazasıyla Konya’da.

Süpermarket ihtiyaçlarını yüksek standartlarda ürünleri, sakin, ferah ve konforlu bir ortamda, sürekli uygun fiyat politikasıyla tüketicilerle buluşturan FİLE, mağaza ağına her geçen gün yenisini eklemeye devam ediyor. Türkiye genelinde büyümeye devam eden File, 200. mağazasını Konya’da faaliyete aldı. File, faaliyet gösterdiği tüm şehirlerde aynı zamanda mobil uygulaması ile eve teslim de yaparak, müşterilerine hızlı ve kolay alışveriş deneyimi sunuyor.

File’nin 200. Mağazası Konya’da

Konya’da Alavardı Mahallesi, Aziz Mahmut Hüdai Caddesi, Meram adresinde açılan market, şehirdeki ilk FİLE mağazası olmasının yanı sıra marketin Türkiye’deki 200. Mağazası olması ile öne çıkıyor. Taze meyve ve sebze reyonlarının yanı sıra FİLE; gıda, ev temizliği ve kişisel bakım kategorilerindeki özel markaları Harras, Actisoft ve Daycare ile yüksek standartlardaki ürünlerini Konyalıların beğenisine sunacak.

Tüm mağazalarında geniş koridorlar, düzenli raflar, sakin bir alışveriş ortamı ile fark yaratan süpermarket zinciri; müşterilerinin alışveriş deneyimini kolaylaştırmak amacıyla her mağazasında otopark imkanı sunuyor.

FİLE Mobil Uygulama da Erişimini Artırmaya Devam Ediyor

FİLE büyüyen mağaza ağının yanı sıra mobil uygulamasıyla da hizmet veriyor. FİLE’nin tüm akıllı telefonlara indirilerek ulaşılabilen mobil uygulaması ile tüketicilerin tüm ihtiyaçları istedikleri saat aralığında kapılarına kadar ulaştırılıyor. Hizmet verdiği tüm illerde mobil uygulamasını devreye alan süpermarket zinciri, dijital ödeme uygulaması FİLEPARA ile de alışverişi kolaylaştırıyor.

Konyalılar çok yakında FİLE’nin mobil uygulaması ile de alışveriş yapma imkanına sahip olacak.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.